In deze tentoonstelling onderzoeken zeven kunstenaars – Marieke Ploeg, Suzanne Compaan, Krijnie Beyen, Gea Boon, Margriet Eyken, Harma Zuidersma en Beatrijs Wind, – de vraag wat er zichtbaar wordt wanneer we luisteren voorbij wat ons heeft gevormd.

Hun werk beweegt tussen het persoonlijke en het collectieve, tussen herinnering, lichaam en materiaal. In beelden, installaties en verstilde processen ontvouwt zich een zoektocht naar wat eigen is – en wat misschien is aangeleerd, doorgegeven of stil geworden.

Becoming Our Voice nodigt uit tot vertraging en aandacht. Niet alleen om te kijken, maar ook voor de bezoekers om te ervaren wat er van binnen beweegt.

Ieder weekend van 6 t/m 28 juni 2026, van 12:00 tot 17:00 uur. Opening op zaterdag 6 juni van 15:00-15:30 uur

Zaterdagen 12:00-13:00 uur (6, 13, 20 en 27 juni)
Op de zaterdag begint de middag in stilte, met het zachte geluid van een klankschaal en fluisteringen in de ruimte.

Zondagen 12:00-13:00 uur (7, 14, 21 en 28 juni)
Op de zondag vindt een verstilde activatie plaats, waarin bezoekers worden uitgenodigd tot een directe ervaring — via aandacht, ervaren, schrijven of klank. Elke zondag krijgt dit een andere vorm, maar steeds staat hetzelfde centraal: een moment van luisteren — naar het werk, de ruimte en jezelf.

Dinsdagavond 9 juni 19:30-22:00 uur
• Lezing door prof. Mariecke van den Berg, hoogleraar Religie, Gender en Seksualiteit
• En systemische opstelling onder begeleiding van Krijnie Beyen, kunstenaar
👉 Aanmelden voor de Lezing & Opstelling kan op NotreDameDesArts.nl