Mineraal: ontdek deze bijzondere objecten
Wat valt je op? Welke vormen en kleuren zie je? En welke details worden zichtbaar wanneer je langer kijkt? In de tentoonstelling Mineraal staan bijzondere natuurhistorische objecten centraal: mineralen. Vanaf 17 oktober 2026 te zien in Natuurmuseum Brabant.
Tickets reserveren
We leven in een tijd waarin onze aandacht voortdurend wordt opgeëist. Schermen, online media en een hoog tempo maken het steeds moeilijker om stil te staan bij wat er om ons heen gebeurt. Met de tentoonstelling Mineraal wil Natuurmuseum Brabant je helpen om het patroon van constante afleiding te doorbreken.We nodigen je uit om je tempo te vertragen en de tijd te nemen om écht te kijken. Met speciale kijktips ervaar je de kracht van slow looking. Want hoe langer je kijkt, hoe meer er te zien is. De complexiteit en schoonheid van zo’n mineraal wordt steeds iets duidelijker. Bovendien is kijken met aandacht ook nog eens heel ontspannend.Neem de tijd. Kijk nog eens. En kom tot rust.
Met dank aan
Ontdek mineralen op een nieuwe manier. De tentoonstelling Mineraal wordt mede mogelijk gemaakt dankzij de steun van onze Vrienden en de Brabant-Collectie.