Peter Bremer (1949) gelooft in het bestaan van een parallel universum, een dimensie die het menselijk bevattingsvermogen overstijgt. Zijn tekeningen en schilderijen kenmerken zich door sterke contrasten, organische vormen en fragmenten van menselijke figuren. Dit alles is doordrongen van een poëtische sfeer.

Bremers werk vervlecht het organische met het klassieke, het mythologische met het toneelmatige, het lichamelijke met het landschappelijke. De abstracte vormen lijken met elkaar te praten en tegelijkertijd is er een onderliggende spanning. Bremer geeft die spanning een vredige uitstraling, waardoor het beeld een rustpunt wordt.

Peter Bremer maakt deel uit van ‘De Familie’, een kunstenaarscollectief waarmee hij jaarlijks naar het buitenland reist om deel te nemen aan artist-in-residenceprojecten. Hij exposeerde onder andere in Duitsland, Engeland, Ierland, Portugal en Noorwegen.

7 t/m 29 november, ieder weekend geopend van 13.00 tot 17.00 uur. Officiële opening zondag 8 november om 15.00 uur met storymaker Nora van Dam. Zij neemt je mee in een korte theatrale wandeling door een van de schilderijen van Peter Bremer.