In Art Award Arnhem 2026 maak je kennis met het werk van drie jonge kunstenaars: Milou Laroussiyen, Jeongmin Park en Enrico Manzella. Zij zijn genomineerd voor de Art Award Arnhem, een jaarlijkse stimuleringsprijs voor pas afgestudeerden van ArtEZ University of the Arts BEAR (Base for Experiment, Art and Research) in Arnhem. De prijs biedt jonge kunstenaars de kans om hun werk aan een groter publiek te laten zien in Museum Arnhem.
De drie kunstenaars hebben ieder een eigen stijl en verhaal. Milou Laroussiyen gebruikt haar werk als een visueel dagboek, waarin familieverhalen en persoonlijke herinneringen centraal staan. Jeongmin Park neemt je mee in een kleurrijke, hypervrouwelijke gamewereld en speelt met beelden uit de popcultuur. Enrico Manzella onderzoekt de grens tussen religie en wetenschap. Hiervoor gebruikt hij bijzondere materialen, zoals pasta, brood en wijn.
De Art Award Arnhem is een initiatief van de Vereniging Vrienden van Museum Arnhem, in samenwerking met Museum Arnhem en ArtEZ BEAR. Een jury selecteerde de drie kunstenaars uit 33 afgestudeerden. Eén van hen ontvangt de Art Award Arnhem 2026 en een geldprijs van € 2.500, bedoeld als steun aan het begin van een professionele carrière.