Van 7 november t/m 20 december 2026 presenteren StudioPunt5 en Galerie Annemiek Punt de tentoonstelling Onder de Huid in Borculo. In deze tentoonstelling worden voor het eerst glas- en schilderkunstwerken van Annemiek Punt, Geir Nustad, Maartje Punt, Marlijn van Zadelhoff en Paul Funcken samengebracht.
Onder de Huid is een tentoonstelling waarin oppervlak, textuur en gelaagdheid centraal staan. Verleidelijk tastbaar, met een huid die lijkt te ademen, te verharden, open te breken en te vertellen. Microstructuren, luchtbellen, craquelé en reliëfs maken zichtbaar hoe glas leeft. De vijf kunstenaars benaderen het materiaal ieder vanuit een eigen techniek en beeldtaal en laten zien dat de buitenkant van een kunstwerk geen eindpunt hoeft te zijn, maar juist het begin.
De tentoonstelling is iedere zaterdag en zondag van 12.00 tot 17.00 uur te bezoeken in de ruim 300 m² grote industriële kunstruimte StudioPunt5 in het historische Borculo.
7 november t/m 20 december 2026
Zaterdag & zondag | 12.00 – 17.00 uur
Kunstruimte StudioPunt5 | Korenbree 28-5, Borculo
Toegang gratis | Ook te bezoeken op afspraak
www.studiopunt5.nl